Priredba u čast đaka prvaka

Učiteljica prvog razreda Milena Jurišić, zajedno sa svojim đacima koji su prošle školske godine završili četvrti razred, pripremila je prijem za svoju novu gneraciju učenika – đaka prvaka. Stariji učenici su đacima prvacima pokazali samo deo onoga što su oni naučili u protekle četiri godine i poželeli im srećan polazak u školu.

Kabinet - Digitalna školaU prvi razred je upisano 28 učenika, a od toga je 15 dečaka i 13 devojčica. Roditelji ove dece su imali i radnu akciju 9.09. u popodnevnim satima i pri tome su ofarbali klupe i zidne lajsne u učionici svojih prvaka, kako bi im prostor u kojem će boraviti naredne četiri godine učinili lepšim i prijatnijim. Vredne majčinske ruke su oplemenile izgled učionice novim saksijama cveća.

Kabinet - Digitalna školaU izdvojenom odeljenju u Zlatici, u prvi razred je upisano 6 učenika prvog razreda. Učenike u Zlatici je dočekala njihova učiteljica Dragana Pantović prigodnim rečima i svečanošću.